DARJEELING EARL GREY – černý čaj, 10g

Slavný Earl Grey má mnoho variací. Tato je založena na černém indickém čaji. Dochucením bergamotem vznikl osvěžující a velmi... více informací »
DARJEELING EARL GREY - černý čaj
Značka: Manu tea
51 Kč
Ověřit dostupnost »
Slavný Earl Grey má mnoho variací. Tato je založena na černém indickém čaji. Dochucením bergamotem vznikl osvěžující a velmi...

Slavný Earl Grey má mnoho variací. Tato je založena na černém indickém čaji. Dochucením bergamotem vznikl osvěžující a velmi příjemný čaj vhodný k popíjení během celého dne. Jeho svíravost vás probudí, bergamotová silice dokonale osvěží. Někdo ho pije s mlékem, jiný s cukrem, v našich končinách se podává s citronem. Vyberte si sami, jak vám bude Earl Grey chutnat nejvíc.
Unikátní a oblíbený kousek DARJEELING EARL GREY – černý čaj, 10g jde nakoupit bez problémů tu na našem webu zařazený v sekci aromatizovaný černý čaj! Podívejte se na oblíbené produkty z této populární kategorie za příznivou cenu! Tato značka Manu tea pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky..

Super produkt DARJEELING EARL GREY - černý od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea můžete dostat tady pořád výhodně. Výhodně za super cenu 51 Kč.