DARJEELING GREEN – zelený čaj, 100g

„Květiny jsou všude. Dny jsou chladné a slunce si s námi snad hraje na schovávanou,“ popsal před sto lety své rodiště... více informací »
DARJEELING GREEN - zelený čaj
Značka: Manu tea
265 Kč
Ověřit dostupnost »
„Květiny jsou všude. Dny jsou chladné a slunce si s námi snad hraje na schovávanou,“ popsal před sto lety své rodiště...

„Květiny jsou všude. Dny jsou chladné a slunce si s námi snad hraje na schovávanou,“ popsal před sto lety své rodiště básník, skladatel a malíř Rabíndranáth Thákur. Ano, vyjádřil se tak o nádheře Darjeelingu, horského střediska s úchvatnou přírodou a čajovými zahradami sahajícími až za obzor. Vydejte se s námi do Západního Bengálska. Jeho skvělý čaj si rychle zamilujete.
Ve slevě tento produkt DARJEELING GREEN – zelený čaj, 100g můžete koupit lehce tu na stránkách v populární kategorii čistý zelený čaj. Vyhledejte si zlevněné produkty z této oblíbené kategorie snadno online!

Výjimečný a žádaný produkt DARJEELING GREEN - zelený čaj, od společnosti se zárukou kvality Manu tea máte možnost získat v naší nabídce za nejnižší cenu! V současnosti za 265 Kč.