DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL – černý čaj, 10g

Když jsme se dozvěděli o vynikajících vlastnostech tohoto Darjeelingu, museli jsme ho ochutnat. A protože je skvělý a naprosto... více informací »
DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL - černý čaj
Když jsme se dozvěděli o vynikajících vlastnostech tohoto Darjeelingu, museli jsme ho ochutnat. A protože je skvělý a naprosto...

Když jsme se dozvěděli o vynikajících vlastnostech tohoto Darjeelingu, museli jsme ho ochutnat. A protože je skvělý a naprosto unikátní, nakoupili jsme ho dost i pro vás. Když dojde, okamžitě vyrážíme k našemu indickému dodavateli pro čerstvou várku. Silverhill představuje kvalitní třídu prvního jarního sběru s mléčnou oblostí a špetkou povznášející pikantnosti. Hodně prodávaný produkt naleznete nyní na stránkách v kategorii darjeeling černý čaj. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z naší rubriky za akční cenu. Významný dodavatel Manu tea má v nabídce velmi kvalitní sortiment..

Často hledaný produkt DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL - černý od značky se zárukou kvality Manu tea můžete koupit aktuálně na webu za akční cenu. Cena již od 49 Kč.