DRAK ŠTĚSTÍ BIO – zelený čaj, 250g

Oblíbenost aromatizovaných čajů z kvalitních surovin stále roste. Snoubí se v nich totiž přirozená chuť tradičního čaje a... více informací »
DRAK ŠTĚSTÍ BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
515 Kč
Ověřit dostupnost »
Oblíbenost aromatizovaných čajů z kvalitních surovin stále roste. Snoubí se v nich totiž přirozená chuť tradičního čaje a...

Oblíbenost aromatizovaných čajů z kvalitních surovin stále roste. Snoubí se v nich totiž přirozená chuť tradičního čaje a báječné tóny ovoce a bylinek. Naše kolekce zahrnuje jenom skutečně vybrané čajové sorty z nejlepších světových plantáží a ingredience bez chemických aromat a barviv. Důkazem je Drak štěstí – lahodná kombinace zelených čajů v jasmínově malinovém balení. A navíc bio!
Tento zlevněný produkt naleznete teď u nás umístěný v sekci aromatizovaný zelený čaj! Nyní můžete získat skvělé zboží z naší rubriky jednoduše online! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek DRAK ŠTĚSTÍ BIO - zelený od oblíbené značky se zárukou kvality Manu tea můžete získat na našich stránkách teď právě v bezva akci! Momentálně v akci za 515 Kč.