DRAK ŠTĚSTÍ BIO – zelený čaj, 50g

Oblíbenost aromatizovaných čajů z kvalitních surovin stále roste. Snoubí se v nich totiž přirozená chuť tradičního čaje a... více informací »
DRAK ŠTĚSTÍ BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
157 Kč
Ověřit dostupnost »
Oblíbenost aromatizovaných čajů z kvalitních surovin stále roste. Snoubí se v nich totiž přirozená chuť tradičního čaje a...

Oblíbenost aromatizovaných čajů z kvalitních surovin stále roste. Snoubí se v nich totiž přirozená chuť tradičního čaje a báječné tóny ovoce a bylinek. Naše kolekce zahrnuje jenom skutečně vybrané čajové sorty z nejlepších světových plantáží a ingredience bez chemických aromat a barviv. Důkazem je Drak štěstí – lahodná kombinace zelených čajů v jasmínově malinovém balení. A navíc bio!
Oblíbený výrobek DRAK ŠTĚSTÍ BIO – zelený máte možnost sehnat prostě tady a teď na našich stránkách v populární sekci aromatizovaný zelený čaj! Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! U zákazníků oblíbená značka Manu tea dlouhodobě nabízí skvělé produkty. za mimořádně nízké ceny. Nakupujte výhoděn u nás! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt DRAK ŠTĚSTÍ BIO - zelený od dodavatele s dlouholetou historií Manu tea lze koupit momentálně za akční cenu! Nabídka již od 157 Kč.