EARL GREY BIO – černý čaj, 10g

Máte rádi dlouhé a bohaté snídaně? Pokud jste ještě neměli možnost, zkuste si třeba v neděli přichystat míchaná vajíčka,... více informací »
EARL GREY BIO - černý čaj
Značka: Manu tea
59 Kč
Ověřit dostupnost »
Máte rádi dlouhé a bohaté snídaně? Pokud jste ještě neměli možnost, zkuste si třeba v neděli přichystat míchaná vajíčka,...

Máte rádi dlouhé a bohaté snídaně? Pokud jste ještě neměli možnost, zkuste si třeba v neděli přichystat míchaná vajíčka, toasty, domácí džem a černý čaj. V Anglii ho pijí s mlékem a cukrem, vynikající je však i s medem a citronem. Earl Grey, pravý cejlonský čaj s příchutí bergamotu, povýší vaše ráno na originální zážitek. Je osvěžující, povzbuzující a pozitivně nalaďující. A k tomu všemu BIO.
Kvalitní a oblíbený produkt lze získat právě tu v populární rubrice ceylon černý čaj! Pořiďte si zlevněné zboží z naší rubriky za extra cenu! Dodavatel Manu tea vám může poskytnout kvalitní výrobky ! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další vybrané kousky od značky Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt EARL GREY BIO - od přední značky Manu tea můžete najít tady za skvělou cenu. Levně za cenu 59 Kč.