EARL GREY LEMON – černý čaj, 250g

Černý čaj ochucený: Kvalitní černý čaj Cejlon, citrónová kůra, přírodní aroma. Tento černý čaj obsahuje nálev příjemné... více informací »
EARL GREY LEMON - černý čaj
Značka: Manu tea
248 Kč
Ověřit dostupnost »
Černý čaj ochucený: Kvalitní černý čaj Cejlon, citrónová kůra, přírodní aroma. Tento černý čaj obsahuje nálev příjemné...

Černý čaj ochucený: Kvalitní černý čaj Cejlon, citrónová kůra, přírodní aroma. Tento černý čaj obsahuje nálev příjemné chuti a vůně s charakteristickou složkou bergamontu okořeněnou citrónem.  Ve směsi jsou použity jen ty nejkvalitnější suroviny.Ve slevě kus EARL GREY LEMON – černý můžete získat lehce tady na webu ve známé kategorii aromatizovaný černý čaj. Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé sekce na pár kliknutí! Přední dodavatel Manu tea má v nabídce vysoce kvalitní sortiment. za dobré peníze. A tady je důkaz! To není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní zboží značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus EARL GREY LEMON - s osvědčenou značkou Manu tea jde pořídit momentálně na našich stránkách v akci. Momentálně k dispozici za 248 Kč.