EARL GREY – NEBESKÝ KVĚT – černý čaj, 1000g

Jak to asi vypadá, když obloha rozkvete? Zatají se dech, všechno ztichne a každý zvedne hlavu, aby tu nádheru nepropásl. Podobné... více informací »
EARL GREY - NEBESKÝ KVĚT - černý čaj
Značka: Manu tea
742 Kč
Ověřit dostupnost »
Jak to asi vypadá, když obloha rozkvete? Zatají se dech, všechno ztichne a každý zvedne hlavu, aby tu nádheru nepropásl. Podobné...

Jak to asi vypadá, když obloha rozkvete? Zatají se dech, všechno ztichne a každý zvedne hlavu, aby tu nádheru nepropásl. Podobné pocity v nás vyvolává klasický Earl Grey doplněný chrpovými lístky. Na pohled překrásný, po ochutnání uchvacující. Poskytuje silný zážitek všem, kdo jsou otevřeni novým zkušenostem. Zakloňte se – nevidíte náhodou Nebeský květ?
Tento velmi oblíbený výrobek máte možnost nakoupit taky tu umístěný v sekci aromatizovaný černý čaj. Nyní si můžete pořídit podobné zboží ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Dodavatel Manu tea dlouhodobě dodává skvělé výrobky za dobré ceny. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek EARL GREY - NEBESKÝ KVĚT - od výrobce se zárukou kvality Manu tea máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 742 Kč.