ELIXÍR VĚČNÉHO ŽIVOTA – zelený čaj, 10g

Asie je plná tajemství. Podle všeho tam lidé žijí do stovky, neustále se usmívají, netrápí je rýma ani kašel a ještě ke... více informací »
ELIXÍR VĚČNÉHO ŽIVOTA - zelený čaj
Značka: Manu tea
50 Kč
Ověřit dostupnost »
Asie je plná tajemství. Podle všeho tam lidé žijí do stovky, neustále se usmívají, netrápí je rýma ani kašel a ještě ke...

Asie je plná tajemství. Podle všeho tam lidé žijí do stovky, neustále se usmívají, netrápí je rýma ani kašel a ještě ke všemu výborně vypadají. Jak to dělají? Hodně meditují, cvičí, zdravě jí a hlavně – celé dny popíjejí zelený čaj.
Hodně prodávaný produkt máte možnost najít v pohodě tu na stránkách zařazený v rubrice aromatizovaný zelený čaj! Podívejte se na ostatní produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt ELIXÍR VĚČNÉHO ŽIVOTA - od kvalitního výrobce Manu tea můžete sehnat zde teď výhodně! Nyní můžete mít za 50 Kč.