GOLDEN DRAGON – černý čaj, 500g

Dobré zboží se chválí samo, takže budeme velmi struční. Golden Dragon je výjimečný čaj s velkým podílem zlatých tipsů,... více informací »
GOLDEN DRAGON - černý čaj
Značka: Manu tea
782 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobré zboží se chválí samo, takže budeme velmi struční. Golden Dragon je výjimečný čaj s velkým podílem zlatých tipsů,...

Dobré zboží se chválí samo, takže budeme velmi struční. Golden Dragon je výjimečný čaj s velkým podílem zlatých tipsů, kořeněnou chutí a skvostným aroma. Jde o skutečnou raritu mezi černými čaji. Vyrábí se ručně v jižní Číně. Přivážíme ho čerstvý a plný zdraví prospěšných látek. Tak, abyste byli vždycky spokojeni.Tento kvalitní a žádaný produkt je k dispozici pohodlně tu zařazený v kategorii černý čaj. Nyní získáte další produkty z naší kategorie za super cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Manu tea vám může poskytnout skvělé zboží. za příznivou cenu.

Vysoce kvalitní kus GOLDEN DRAGON - černý čaj, od značky s dlouholetou historií Manu tea jednoduše seženete tady za nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 782 Kč.