GOLDEN MONKEY – černý čaj, 250g

Ačkoli se Čína k producentům černého čaje zařadila teprve nedávno, už slaví úspěchy! Golden Monkey je přesně tím, nač... více informací »
GOLDEN MONKEY - černý čaj
Značka: Manu tea
594 Kč
Ověřit dostupnost »
Ačkoli se Čína k producentům černého čaje zařadila teprve nedávno, už slaví úspěchy! Golden Monkey je přesně tím, nač...

Ačkoli se Čína k producentům černého čaje zařadila teprve nedávno, už slaví úspěchy! Golden Monkey je přesně tím, nač čajomilci na celém světě čekali. Je z nejkvalitnějších lístků, zpracován ručně a s mimořádným citem. Chutná sladce medově, v závěru čokoládově, bez trpkosti a ostrých tónů. Rozhodně ho ochutnejte. Je dalším potvrzením rčení, že nejlepší čaj roste v čínském Fujianu.Tento výjimečný produkt GOLDEN MONKEY – černý čaj, 250g lze nakoupit teď na stránkách v populární sekci černý čaj. Vyberte si unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za super ceny! Věhlasný dodavatel Manu tea poskytuje vynikající produkty. za dobrou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek GOLDEN MONKEY - černý od našeho známého výrobce Manu tea máte možnost sehnat právě skutečně levně! Ve skvělé akci za 594 Kč.