GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 MOKALBARI – černý čaj, 10g

V čajových zahradách Assamu funguje zvláštní časové pásmo. Zavedli ho v dobách britské kolonizace, aby místní rolníci... více informací »
GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 MOKALBARI - černý čaj
Značka: Manu tea
66 Kč
Ověřit dostupnost »
V čajových zahradách Assamu funguje zvláštní časové pásmo. Zavedli ho v dobách britské kolonizace, aby místní rolníci...

V čajových zahradách Assamu funguje zvláštní časové pásmo. Zavedli ho v dobách britské kolonizace, aby místní rolníci nezapomínali na předčasné svítání a byli připraveni brzy ráno vyrazit za prací. Tea Garden Time nebo Bagantime je posunutý o hodinu dopředu. Zkuste si na kvalitní černý čaj taky vyšetřit hodinku. Assam z Mokalbari je naprostou špičkou. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží.Hodně prodávaný produkt GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 MOKALBARI – černý čaj, 10g získáte jednoduše tady na stránkách v populární rubrice assam černý čaj! Prozkoumejte skvělé zboží z této rubriky za nejnižší cenu! Významný výrobce Manu tea poskytuje skvělé výrobky . Vždyť to vidíte sami. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento skvělý kus GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea je dostupný tady teď extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 66 Kč.