GOLDEN YUNNAN – černý čaj, 250g

Co byste si vzali na pustý ostrov? Tlustou knížku, hubenou peněženku nebo voňavý a sladký černý čaj? Naše volba je jasná –... více informací »
GOLDEN YUNNAN - černý čaj
Značka: Manu tea
348 Kč
Ověřit dostupnost »
Co byste si vzali na pustý ostrov? Tlustou knížku, hubenou peněženku nebo voňavý a sladký černý čaj? Naše volba je jasná –...

Co byste si vzali na pustý ostrov? Tlustou knížku, hubenou peněženku nebo voňavý a sladký černý čaj? Naše volba je jasná – nic by nám při ztroskotání nechybělo více, než šálek skvostného nápoje z nejtradičnější čínské provincie. Až s námi budou zmítat vysoké vlny, vlasy rozhází divoký vítr a déšť zbičuje naše ramena, pak si naplníme konvičku zlatavým mokem a zase bude dobře…
Tento výjimečný kousek GOLDEN YUNNAN – černý čaj, máte možnost najít aktuálně na našich stránkách v oblíbené sekci yunnan černý čaj! Nyní můžete získat ostatní zboží z této populární rubriky snadno online.

Nejprodávanější výrobek GOLDEN YUNNAN - černý čaj, od výrobce s dlouholetou historií Manu tea snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Právě lze objednat jen za 348 Kč.