GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 50g

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,... více informací »
GUNPOWDER  CITRÓNOVÝ - zelený čaj
Značka: Manu tea
75 Kč
Ověřit dostupnost »
Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,...

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev, nehledíme na počet ingrediencí. Stačí jedna jediná. Citronový uragán dokáže se zemitým Gunpowderem směle držet krok. Výsledkem je chuťově vyvážený čaj, který vás ráno báječně nastartuje a večer skvěle uklidní.
Oblíbený a kvalitní produkt můžete nakoupit teď tady u nás umístěný v sekci aromatizovaný zelený čaj! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Manu tea vás obohatí o skvělé produkty. za výhodné ceny!

Velmi oblíbený kousek GUNPOWDER CITRÓNOVÝ - od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea máte možnost dostat nyní extra se slevou! Výhodně teď u nás za 75 Kč.