HONEYBUSH BIO, 500g

Honeybush miluje divoká úbočí kopců Kapského mysu, raduje se z přímořského vánku přinášejícího vláhu, oceňuje pravidelné... více informací »
HONEYBUSH BIO
Značka: Manu tea
478 Kč
Ověřit dostupnost »
Honeybush miluje divoká úbočí kopců Kapského mysu, raduje se z přímořského vánku přinášejícího vláhu, oceňuje pravidelné...

Honeybush miluje divoká úbočí kopců Kapského mysu, raduje se z přímořského vánku přinášejícího vláhu, oceňuje pravidelné požáry. Když klíčí, proráží si cestu nehostinným terénem, když kvete, šíří omamnou vůni. Jediné, co nesnáší, jsou chemická hnojiva a znečištěné ovzduší. A právě za to ho zbožňujeme. Přináší nám totiž přírodu v nejryzejší podobě. Nespoutanou a tolik křehkou.Velmi prodávaný produkt je k dostání lehce tady na našich stránkách v rubrice čistý honeybush. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této kategorie za super cenu. Máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé kousky značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt HONEYBUSH BIO, 500g od skvělé a známé značky Manu tea jednoduše můžete najít právě trvale výhodně. Nyní pořídíte za 478 Kč.