JAHODOVÝ KRÉM – ovocný čaj, 1000g

Čekají vás doslova jahodové orgie! Oslavte s námi červené, voňavé a sladké posly léta! V tomto sypaném čaji je jich tolik, že... více informací »
JAHODOVÝ KRÉM - ovocný čaj
Značka: Manu tea
997 Kč
Ověřit dostupnost »
Čekají vás doslova jahodové orgie! Oslavte s námi červené, voňavé a sladké posly léta! V tomto sypaném čaji je jich tolik, že...

Čekají vás doslova jahodové orgie! Oslavte s námi červené, voňavé a sladké posly léta! V tomto sypaném čaji je jich tolik, že je sotva unesete. Něžně se objímají s jablíčky, rozinkami, papájou a pomeranči. Když z nich uvaříte čaj, vaše srdce poskočí a mysl zaplesá. Jenom pozor, aby vám Jahodový krém tajně neujídaly děti. Je prudce návykový! Velmi prodávaný produkt JAHODOVÝ KRÉM – ovocný čaj, 1000g lze pořídit právě na našem webu v populární sekci ovocný čaj bez ibišku! Nyní si můžete koupit ostatní kousky z této oblíbené rubriky za super ceny. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Manu tea má velmi kvalitní produkty za překvapivě výhodné ceny!

Unikátní a žádaný kousek JAHODOVÝ KRÉM - ovocný od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea najdete tady za skvělou cenu! Výhodně za cenu 997 Kč.