JAPAN BANCHA PREMIUM – zelený čaj, 500g

Robustní dlouhé listy, jemné aroma, vysoký podíl antioxidantů – to je Bancha, zelený čaj, který Japonci podávají nejčastěji... více informací »
JAPAN BANCHA PREMIUM - zelený čaj
Značka: Manu tea
702 Kč
Ověřit dostupnost »
Robustní dlouhé listy, jemné aroma, vysoký podíl antioxidantů – to je Bancha, zelený čaj, který Japonci podávají nejčastěji...

Robustní dlouhé listy, jemné aroma, vysoký podíl antioxidantů – to je Bancha, zelený čaj, který Japonci podávají nejčastěji k jídlu. Můžete ho pít každý den, neobsahuje totiž moc teinu, jeho chuť je příjemná a účinky uklidňující. Nikdy se neomrzí. Poznat Banchu je zkrátka základ pro každého čajomilce.
Zlevněný produkt jde sehnat právě tu na stránkách v kategorii bancha zelený čaj. Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt JAPAN BANCHA PREMIUM - zelený od oblíbené značky Manu tea můžete nakoupit právě teď v naší nabídce opravdu levně! Akční cena 702 Kč.