JAPAN GEN MAI CHA – zelený čaj, 100g

Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů... více informací »
JAPAN GEN MAI CHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
144 Kč
Ověřit dostupnost »
Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů...

Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů zdravého životního stylu a kvalitních zelených čajů. Je vhodná k celodennímu popíjení, protože skvěle chutná a teinu obsahuje tak akorát. Velmi snadno ji poznáte – mezi čajovými lístky najdete praženou rýži. Zajímavý produkt JAPAN GEN MAI CHA – zelený čaj, 100g lze získat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v sekci čistý zelený čaj. Podívejte se na zlevněné produkty z této kategorie za super ceny! Přední značka Manu tea má kvalitní produkty za výborné peníze. U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt JAPAN GEN MAI CHA - od známého dodavatele Manu tea jednoduše naleznete zde teď za super peníze. V akci od 144 Kč.