KING MAO FENG – bílý čaj, 100g

To bylo tak… mladý učenec se zamiloval do krásné dívky pracující v čajových zahradách bohatého statkáře. Ten ji chtěl... více informací »
KING MAO FENG - bílý čaj
Značka: Manu tea
180 Kč
Ověřit dostupnost »
To bylo tak… mladý učenec se zamiloval do krásné dívky pracující v čajových zahradách bohatého statkáře. Ten ji chtěl...

To bylo tak… mladý učenec se zamiloval do krásné dívky pracující v čajových zahradách bohatého statkáře. Ten ji chtěl získat, a tak přinutil její rodiče, aby mu dívku dali. V noci před svatbou se děvče vykradlo z domu a běželo za milým. Ležel zavražděný statkářovou rukou na okraji lesa. Krasavice nad hrobem plakala, až z něj vyrostl čajovníkový keř. Bílý čaj se stal symbolem jejich čisté lásky…Vynikající výrobek KING MAO FENG – lze pořídit již dnes tu na našem webu v kategorii čistý bílý čaj. Prozkoumejte další výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více kousků od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento skvělý produkt KING MAO FENG - bílý od skvělé a známé značky Manu tea je dostupný zde teď za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 180 Kč.