KRÉMOVÁ MALINA – ovocný čaj, 1000g

Malí mlsalové maliny milují. My milujeme mlsaly… a tak jsme nemohli v naší nabídce ovocných čajů vynechat červené šťavnaté... více informací »
KRÉMOVÁ MALINA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
1 082 Kč
Ověřit dostupnost »
Malí mlsalové maliny milují. My milujeme mlsaly… a tak jsme nemohli v naší nabídce ovocných čajů vynechat červené šťavnaté...

Malí mlsalové maliny milují. My milujeme mlsaly… a tak jsme nemohli v naší nabídce ovocných čajů vynechat červené šťavnaté plody léta. Kromě toho, že jsou plné antioxidantů a minerálních látek, skvěle voní a ještě lépe chutnají. Ovocný čaj z celých malin můžete uvařit už předškolákům. Servírujte ho teplý nebo studený, vždycky bude bezva.
Akční produkt jde pořídit mimo jiné tu na stránkách v populární sekci ovocný čaj bez ibišku! Připravili jsme skvělé produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci! Věhlasný dodavatel Manu tea pro vás vyrábí top výrobky. za skutečně výhodné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt KRÉMOVÁ MALINA - ovocný originál od značky Manu tea snadno můžete pořídit online se slevou. Právě teď za cenu 1 082 Kč.