LAGUNA BARA BORA – ovocný čaj, 500g

Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna... více informací »
LAGUNA BARA BORA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
553 Kč
Ověřit dostupnost »
Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna...

Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna Bara Bora je proto jahodově sladká a voňavá. Aby vás tenhle čaj nikdy nenudil, přidali jsme taky maliny, kousky jablek, papáju, ibišek, bezinky… Popíjejte celodenně a mějte jahodovou pohodu. Žádaný produkt LAGUNA BARA BORA – ovocný čaj, 500g máte možnost dostat bez problémů tady u nás v sekci ovocný čaj s ibiškem! Podívejte se na parádní produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt LAGUNA BARA BORA - ovocný od známé společnosti Manu tea jednoduše naleznete právě se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 553 Kč.