MAGICKÝ ZÁZVOR S CITRÓNEM – zelený čaj, 10g

Natankujte do plné a vyrazte na cestu! Čekají vás zelené stráně, kopce zázvoru a vlídný stín citronovníků. Výlet do magicky... více informací »
MAGICKÝ ZÁZVOR S CITRÓNEM - zelený čaj
Značka: Manu tea
49 Kč
Ověřit dostupnost »
Natankujte do plné a vyrazte na cestu! Čekají vás zelené stráně, kopce zázvoru a vlídný stín citronovníků. Výlet do magicky...

Natankujte do plné a vyrazte na cestu! Čekají vás zelené stráně, kopce zázvoru a vlídný stín citronovníků. Výlet do magicky přitažlivých dálek si můžete užít o samotě i s partou přátel. Odpočinete si, načerpáte energii, osvěžíte tělo i duši. Není na tom nic těžkého – stačí zalít voňavý sypaný čaj horkou vodou…
Super produkt MAGICKÝ ZÁZVOR S CITRÓNEM – zelený čaj, 10g jde koupit bez problémů tu na stránkách zařazený v kategorii aromatizovaný zelený čaj! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší kategorie za výhodné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Manu tea pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky. za báječnou cenu. Udělejte radost sami sobě.

Oblíbený kousek MAGICKÝ ZÁZVOR S CITRÓNEM od top značky Manu tea k dostání momentálně v naši nabídce za extra cenu. Levně za 49 Kč.