MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 – ovocný čaj, 500g

Věděli jste, že byla v 70. letech minulého století udělena Nobelova cena za výzkum koenzymu Q10? Jeho blahodárné účinky na celý... více informací »
MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 - ovocný čaj
Značka: Manu tea
634 Kč
Ověřit dostupnost »
Věděli jste, že byla v 70. letech minulého století udělena Nobelova cena za výzkum koenzymu Q10? Jeho blahodárné účinky na celý...

Věděli jste, že byla v 70. letech minulého století udělena Nobelova cena za výzkum koenzymu Q10? Jeho blahodárné účinky na celý náš organismus jsou neuvěřitelné – prospívá srdci, mozku, působí zázračně v boji proti stárnutí a je také silným antioxidantem. A když se jeho síla doplní o pečlivě vybrané kousky jablka, dýně, jahod, malin a sušené citrónové trávy, vznikne nápoj, který nejen posiluje zdraví, ale také báječně chutná.Designový produkt MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 – lze získat právě zde tady na našem webu zařazený v sekci ovocný čaj bez ibišku! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé sekce za nejlepší ceny!

Tento exkluzivní produkt MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 - ovocný čaj, od značky s dlouholetou historií Manu tea lze nakoupit právě zde pořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 634 Kč.