MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 – ovocný čaj, 50g

Věděli jste, že byla v 70. letech minulého století udělena Nobelova cena za výzkum koenzymu Q10? Jeho blahodárné účinky na celý... více informací »
MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 - ovocný čaj
Značka: Manu tea
121 Kč
Ověřit dostupnost »
Věděli jste, že byla v 70. letech minulého století udělena Nobelova cena za výzkum koenzymu Q10? Jeho blahodárné účinky na celý...

Věděli jste, že byla v 70. letech minulého století udělena Nobelova cena za výzkum koenzymu Q10? Jeho blahodárné účinky na celý náš organismus jsou neuvěřitelné – prospívá srdci, mozku, působí zázračně v boji proti stárnutí a je také silným antioxidantem. A když se jeho síla doplní o pečlivě vybrané kousky jablka, dýně, jahod, malin a sušené citrónové trávy, vznikne nápoj, který nejen posiluje zdraví, ale také báječně chutná.
Akční produkt MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 – pořídíte lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii ovocný čaj bez ibišku! Připravili jsme ještě jiné zboží z této známé rubriky za parádní cenu! Známá značka Manu tea má v nabídce prvotřídní produkty . Nakupujte výhoděn u nás! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt MOTIVAČNÍ KOENZYM Q10 - ovocný od kvalitního výrobce Manu tea je k sehnání právě teď u nás levně! Právě teď jen za 121 Kč.