ORIENTÁLNÍ KRÁSA – kvetoucí čaj, 500g

 Na první pohled malé zelené srdíčko, na druhý slisovaný čaj - a po zalití dokonalá harmonie! Formovaný čaj Orientální... více informací »
ORIENTÁLNÍ KRÁSA - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
2 056 Kč
Ověřit dostupnost »
 Na první pohled malé zelené srdíčko, na druhý slisovaný čaj - a po zalití dokonalá harmonie! Formovaný čaj Orientální...

 Na první pohled malé zelené srdíčko, na druhý slisovaný čaj – a po zalití dokonalá harmonie! Formovaný čaj Orientální krása se promění v něžnou oranžovou květinu. Oči pohladí barevnou kompozicí, čich zahalí do lehkého a svěžího aroma a chuť oblaží nasládlými květinovými tóny. Z jednoho kousku kvetoucího čaje připravíte velkou konvičku lahodného nápoje.
Neodolatelný kousek ORIENTÁLNÍ KRÁSA – kvetoucí čaj, můžete pořídit taky u nás umístěný v kategorii kvetoucí čaj. Připravili jsme parádní výrobky z této oblíbené kategorie v akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další prověřené zboží značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Manu tea poskytuje vysoce kvalitní produkty. za překvapivě výhodné ceny!

Tento kvalitní výrobek ORIENTÁLNÍ KRÁSA - kvetoucí od společnosti se zárukou kvality Manu tea můžete nakoupit v naší online nabídce extra výhodně! Ceny od 2 056 Kč.