ROOIBOS ZELENÝ, 50g

Nechejte si poradit – Rooibos v zelené formě je lahodným, voňavým a zdravým bratrem červeného. Sice neprošel tradiční... více informací »
ROOIBOS ZELENÝ
Značka: Manu tea
108 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechejte si poradit – Rooibos v zelené formě je lahodným, voňavým a zdravým bratrem červeného. Sice neprošel tradiční...

Nechejte si poradit – Rooibos v zelené formě je lahodným, voňavým a zdravým bratrem červeného. Sice neprošel tradiční fermentací, má ale trochu více antioxidantů a jeho přínos pro zdraví duševní i fyzické je neoddiskutovatelný. Čistě přírodní zelený Rooibos k vám přivážíme rovnou z divoké přírody jihoafrického Cederbergu. Tento zlevněný výrobek ROOIBOS ZELENÝ, 50g je k dostání rovněž tu na webu v populární sekci čistý rooibos. Vyhledejte si parádní produkty z této populární sekce za super cenu. Přední dodavatel Manu tea vás obohatí o vysoce kvalitní produkty. za překvapivě výhodnou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus ROOIBOS ZELENÝ, 50g od top výrobce Manu tea máte možnost pořídit v naší nabídce opravdu levně. Výhodně za super cenu 108 Kč.