SENCHA VIŠNĚ V RUMU – zelený čaj, 100g

Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně... více informací »
SENCHA VIŠNĚ V RUMU - zelený čaj
Značka: Manu tea
124 Kč
Ověřit dostupnost »
Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně...

Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně svíravý akcent zelené Senchi. Tmavě červená barva višní navíc nádherně oživuje smaragdové čajové lístky. Sencha a višně jsou pro sebe jako stvořené. S pár kapkami rumového aroma vytvářejí čaj, který oceníte v zimě i létě.  Ve slevě produkt SENCHA VIŠNĚ V RUMU – zelený čaj, 100g můžete nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách v populární kategorii aromatizovaný zelený čaj. Najděte si nové produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na více produktů od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Manu tea může nabídnout vysoce kvalitní produkty .

Neodolatelný produkt SENCHA VIŠNĚ V RUMU značky Manu tea pohodlně dostanete zrovna dneska se slevou. Nyní za akční cenu 124 Kč.