SENCHA ZÁZVOROVÁ – zelený čaj, 250g

Nejpopulárnější japonský čaj chutná sám o sobě dokonale. Když jsme k němu ale přisypali kousky zázvoru, dostala zelená Sencha... více informací »
SENCHA ZÁZVOROVÁ - zelený čaj
Značka: Manu tea
230 Kč
Ověřit dostupnost »
Nejpopulárnější japonský čaj chutná sám o sobě dokonale. Když jsme k němu ale přisypali kousky zázvoru, dostala zelená Sencha...

Nejpopulárnější japonský čaj chutná sám o sobě dokonale. Když jsme k němu ale přisypali kousky zázvoru, dostala zelená Sencha nový rozměr. Mimo příjemné, mírně svíravé chuti s květinovými tóny se teď může chlubit aromatickým závojem a lehkou štiplavostí. Zázvor nachází tradičně uplatnění při podpoře imunity. Vyzkoušejte jeho účinky v kombinaci se zeleným čajem.
Ve slevě tento produkt SENCHA ZÁZVOROVÁ – zelený čaj, 250g je k sehnání ještě u nás umístěný v kategorii aromatizovaný zelený čaj! Podívejte se na další výrobky ve zmíněné sekci za extra cenu! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Manu tea dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment.!

Nový produkt SENCHA ZÁZVOROVÁ - zelený čaj, od dodavatele zboží Manu tea jde koupit právě teď v naší nabídce za příznivou cenu! Ceny již od 230 Kč.