SHAPE TEA (ČAJ NA HUBNUTÍ) – směs, 10g

Sypaný čaj z kategorie Must have! Kdo hledá štíhlou linii, tomu pomůže splnit sen. Díky obsahu Pu Erhu a Maté, dvou zabijáků... více informací »
SHAPE TEA (ČAJ NA HUBNUTÍ) - směs
Značka: Manu tea
48 Kč
Ověřit dostupnost »
Sypaný čaj z kategorie Must have! Kdo hledá štíhlou linii, tomu pomůže splnit sen. Díky obsahu Pu Erhu a Maté, dvou zabijáků...

Sypaný čaj z kategorie Must have! Kdo hledá štíhlou linii, tomu pomůže splnit sen. Díky obsahu Pu Erhu a Maté, dvou zabijáků všech „madel lásky“, se dostanete opět do kondice a předloňských džín. Grapefruitový Shape Tea funguje rychle a nekompromisně. Vynikající produkt SHAPE TEA (ČAJ NA máte možnost koupit bezstarostně na našem webu ve známé kategorii bylinný čaj. Získejte další zboží z této známé kategorie na pár kliknutí. Mezi zákazníky oblíbená značka Manu tea dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky.. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další vybrané kousky značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus SHAPE TEA (ČAJ NA od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea pohodlně seženete aktuálně za super peníze! Právě teď za cenu 48 Kč.