SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST FLUSH – černý čaj, 250g

Nejméně lidnatý indický stát má pouze jedinou čajovou plantáž. Jmenuje se Temi a produkuje čaj, po kterém je v celém světě... více informací »
SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST FLUSH - černý čaj
Značka: Manu tea
612 Kč
Ověřit dostupnost »
Nejméně lidnatý indický stát má pouze jedinou čajovou plantáž. Jmenuje se Temi a produkuje čaj, po kterém je v celém světě...

Nejméně lidnatý indický stát má pouze jedinou čajovou plantáž. Jmenuje se Temi a produkuje čaj, po kterém je v celém světě velká sháňka. Říká se mu „čaj králů“. Patří k nejvyhledávanějším a nejvzácnějším. Je mimořádně lahodný, sladký a lehce ovocný. Dámám možná připomene pravou indickou pašmínu – měkkou, hřejivou a luxusní. Zabalte se!
Diskontní produkt SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST máte možnost nakoupit snadno tu na stránkách v oblíbené kategorii černý čaj. Máme pro vás zcela nové výrobky z naší rubriky v akci! Významná značka Manu tea pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment za rozumné peníze.

Akční produkt SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST FLUSH od top značky Manu tea můžete získat zde nyní za výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 612 Kč.