ŠŤASTNÝ BUDDHA – zelený čaj, 10g

Tato čajová směs je naše originální Manu RECEPTURA. Čaj Šťastný Buddha je připravený s láskou a pokorou, s citem pro chuť a... více informací »
ŠŤASTNÝ BUDDHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
49 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato čajová směs je naše originální Manu RECEPTURA. Čaj Šťastný Buddha je připravený s láskou a pokorou, s citem pro chuť a...

Tato čajová směs je naše originální Manu RECEPTURA. Čaj Šťastný Buddha je připravený s láskou a pokorou, s citem pro chuť a vůni zeleného čaje. Naším jediným cílem při míchání této sypané směsi bylo čajomilcům nabídnout neotřelý nápoj a ostatním ukázat, jak skvělé můžou být chvíle nad šálkem čajové dobroty. Povídejte si, meditujte, pracujte – s Šťastným Buddhou to půjde tak nějak lépe.Tento exkluzivní produkt ŠŤASTNÝ BUDDHA – zelený čaj, 10g máte možnost najít již dnes na našem webu v populární kategorii aromatizovaný zelený čaj. Nyní můžete získat parádní kousky ze zmíněné kategorie za parádní cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Manu tea poskytuje skvělý sortiment za extra cenu. Nakupujte výhoděn u nás.

Kvalitní a oblíbený produkt ŠŤASTNÝ BUDDHA - zelený čaj, od oblíbené značky se zárukou kvality Manu tea jednoduše naleznete v naší nabídce za extra cenu. Výhodně teď u nás za 49 Kč.