TUAREG – zelený čaj, 500g

V jednoduchosti je krása. Tip na báječně osvěžující a mimořádně chutný čaj jsme tentokrát našli u pouštních kočovníků.... více informací »
TUAREG - zelený čaj
Značka: Manu tea
334 Kč
Ověřit dostupnost »
V jednoduchosti je krása. Tip na báječně osvěžující a mimořádně chutný čaj jsme tentokrát našli u pouštních kočovníků....

V jednoduchosti je krása. Tip na báječně osvěžující a mimořádně chutný čaj jsme tentokrát našli u pouštních kočovníků. Tuaregové si na komplikované vůně ani náročnou přípravu nápojů nepotrpí. Proto není divu, že jejich nejoblíbenějším pitím je silný zelený čaj s mátou. Doporučujeme ho vyzkoušet jako ledový čaj. I v tropickém vedru vás povzbudí a dobře naladí.Nejprodávanější kousek je k získání aktuálně tu v kategorii aromatizovaný zelený čaj. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. U nás nabízíme více, podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Manu tea vám představuje skvělé zboží..

Tento skvělý výrobek TUAREG - zelený čaj, od dodavatele s dlouholetou historií Manu tea jde sehnat online až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte od 334 Kč.