TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA – bylinný čaj, 1000g

Tulsi - posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí,... více informací »
TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA - bylinný čaj
Značka: Manu tea
1 022 Kč
Ověřit dostupnost »
Tulsi - posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí,...

Tulsi – posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí, představitelku prosperity, štěstí a dlouhověkosti. Aromatické lístky malého keříku jsou údajně hotovým elixírem života. Doplnili jsme je nasládlým Rooibosem, štiplavým zázvorem a mixem dalších bylinek. Vznikl čaj, který můžete pít celodenně, celoročně i celoživotně. Tento exkluzivní produkt TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA – bylinný čaj, 1000g je k získání nyní tu na webu v kategorii bylinný čaj. Máme pro vás ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Velmi žádaný výrobek TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA - bylinný od známého předního výrobce Manu tea jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 1 022 Kč.