TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA – bylinný čaj, 50g

Tulsi - posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí,... více informací »
TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA - bylinný čaj
Značka: Manu tea
104 Kč
Ověřit dostupnost »
Tulsi - posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí,...

Tulsi – posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí, představitelku prosperity, štěstí a dlouhověkosti. Aromatické lístky malého keříku jsou údajně hotovým elixírem života. Doplnili jsme je nasládlým Rooibosem, štiplavým zázvorem a mixem dalších bylinek. Vznikl čaj, který můžete pít celodenně, celoročně i celoživotně.
Tento vynikající výrobek TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA – bylinný je k sehnání rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci bylinný čaj. Nyní získáte podobné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze. To není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte na více produktů od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Manu tea vám poskytuje prvotřídní výrobky za překvapivě výhodnou cenu. Však to vidíte sami!

Tento velmi žádaný kus TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA - od populárního výrobce Manu tea snadno naleznete momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. Nyní pořídíte za 104 Kč.