VANILKOVÁ JAHODA – zelený čaj, 50g

Toužíte-li po jahodách v zimě, nemusíte pro ně posílat Marušku. Namísto výpravy ke dvanácti měsíčkům si objednejte náš... více informací »
VANILKOVÁ JAHODA - zelený čaj
Značka: Manu tea
74 Kč
Ověřit dostupnost »
Toužíte-li po jahodách v zimě, nemusíte pro ně posílat Marušku. Namísto výpravy ke dvanácti měsíčkům si objednejte náš...

Toužíte-li po jahodách v zimě, nemusíte pro ně posílat Marušku. Namísto výpravy ke dvanácti měsíčkům si objednejte náš čaj. Skvěle rozproudí krev, otevře mysl, povzbudí a připraví na nová dobrodružství. Je sladce jahodový, příjemně květinový a velmi osvěžující. Sencha prostě nezklame!
Unikátní a žádaný produkt VANILKOVÁ JAHODA – zelený čaj, můžete koupit aktuálně tady u nás v populární kategorii aromatizovaný zelený čaj! Získejte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Populární výrobce Manu tea poskytuje top zboží za extra cenu! Nabídka platí do vyprodání zásob. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další produkty od výrobce Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt VANILKOVÁ JAHODA - zelený čaj, originál od značky Manu tea najdete zde za výprodejovou cenu. Aktuálně stojí u nás 74 Kč.