VOŇAVÁ ZAHRADA – černý čaj, 250g

Nádherná. Taková je jedním slovem vůně, která vás pošimrá v nose hned po otevření sáčku. Tento černý aromatizovaný čaj... více informací »
VOŇAVÁ ZAHRADA - černý čaj
Značka: Manu tea
323 Kč
Ověřit dostupnost »
Nádherná. Taková je jedním slovem vůně, která vás pošimrá v nose hned po otevření sáčku. Tento černý aromatizovaný čaj...

Nádherná. Taková je jedním slovem vůně, která vás pošimrá v nose hned po otevření sáčku. Tento černý aromatizovaný čaj učaruje romantickým duším, ale taky těm, kdo v perném dni hledají chvilku relaxace a pohody. Voňavá zahrada je originální směsí růží, rybízu, manga a meruněk. Zaručeně vám udělá den hezčí. Stačí si objednat.
Designový produkt VOŇAVÁ ZAHRADA – černý najdete bezstarostně tady u nás zařazený v sekci aromatizovaný černý čaj. Získejte akční zboží z této kategorie v akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Manu tea dlouhodobě nabízí top sortiment za parádní cenu. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento kvalitní a žádaný kousek VOŇAVÁ ZAHRADA - černý od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea máte možnost koupit momentálně za výhodné peníze! Teď v akci 323 Kč.