VOŇAVÁ ZAHRADA – černý čaj, 500g

Nádherná. Taková je jedním slovem vůně, která vás pošimrá v nose hned po otevření sáčku. Tento černý aromatizovaný čaj... více informací »
VOŇAVÁ ZAHRADA - černý čaj
Značka: Manu tea
527 Kč
Ověřit dostupnost »
Nádherná. Taková je jedním slovem vůně, která vás pošimrá v nose hned po otevření sáčku. Tento černý aromatizovaný čaj...

Nádherná. Taková je jedním slovem vůně, která vás pošimrá v nose hned po otevření sáčku. Tento černý aromatizovaný čaj učaruje romantickým duším, ale taky těm, kdo v perném dni hledají chvilku relaxace a pohody. Voňavá zahrada je originální směsí růží, rybízu, manga a meruněk. Zaručeně vám udělá den hezčí. Stačí si objednat.
Unikátní a oblíbený výrobek je k sehnání taky na našem webu v kategorii aromatizovaný černý čaj! Najděte si ještě podobné produkty z naší kategorie za parádní cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek VOŇAVÁ ZAHRADA - černý čaj, od společnosti s výborným jménem Manu tea máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Za bezkonkureční cenu 527 Kč.