YERBA MATE ELABORADO CON PALO, 1000g

Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí... více informací »
YERBA MATE ELABORADO CON PALO
Značka: Manu tea
644 Kč
Ověřit dostupnost »
Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí...

Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí teplým Mate. Zelený indiánský poklad tam dříve žvýkali s lístky koky. Protože má skvělé povzbuzující schopnosti, používají ho dnes i k přípravě čaje. V Argentině, Chile, Brazílii a Paraguayi se stal národním nápojem. Možná se zabydlí i u vás doma… Vynikající produkt YERBA MATE ELABORADO CON PALO, 1000g získáte jednoduše tu zařazený v sekci čistý yerba mate! Získejte nové produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Významný výrobce Manu tea vyrábí vysoce kvalitní produkty..

Diskontní výrobek YERBA MATE ELABORADO CON PALO, od výrobce s dlouholetou historií Manu tea jde pořídit v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti za 644 Kč.