YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS, 500g

Její vlajka má dva modré pruhy a mezi nimi sluníčko. Hlavní město je Buenos Aires. A nejoblíbenější nápoj se tam pije z... více informací »
YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS
Značka: Manu tea
358 Kč
Ověřit dostupnost »
Její vlajka má dva modré pruhy a mezi nimi sluníčko. Hlavní město je Buenos Aires. A nejoblíbenější nápoj se tam pije z...

Její vlajka má dva modré pruhy a mezi nimi sluníčko. Hlavní město je Buenos Aires. A nejoblíbenější nápoj se tam pije z kalabasy. Víme? Ano, je to Argentina, domov cesmíny paraguayské, z jejichž listů se připravuje osvěžující a jemný nápoj. Mate s citrusovou příchutí si užijete na pikniku v parku stejně dobře jako doma v obýváku. Vždycky povzbudí!
Vysoce kvalitní produkt YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS, je k dispozici rovněž tu na webu v oblíbené rubrice aromatizovaný yerba mate. Nyní si můžete vybrat ostatní zboží z této sekce v akci! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS, pocházející od značky Manu tea pohodlně nakoupíte zrovna dnes výhodně. Výhodně za skvělou cenu 358 Kč.