YUNNAN GREEN SUPERIOR – zelený čaj, 500g

Velmi vzácný, velmi jemný a velmi chutný. Tak lze krátce popsat Yunnan Green Superior, čaj s mimořádně vysokým podílem... více informací »
YUNNAN GREEN SUPERIOR - zelený čaj
Značka: Manu tea
393 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi vzácný, velmi jemný a velmi chutný. Tak lze krátce popsat Yunnan Green Superior, čaj s mimořádně vysokým podílem...

Velmi vzácný, velmi jemný a velmi chutný. Tak lze krátce popsat Yunnan Green Superior, čaj s mimořádně vysokým podílem stříbřitých lístků. Znalci ocení svěží nálev s ovocným aroma, těm ostatním možná cestu do světa zelených čajů otevře. Přenese je do zahrad se svěžím horským vzduchem. Budou květinově vonět a líbezně šumět. Byla by škoda to aspoň nezkusit.Tento nejprodávanější produkt pořídíte rovněž tady na stránkách zařazený v sekci čistý zelený čaj. Nyní pořídíte akční kousky z naší rubriky za extra cenu! Významná značka Manu tea má v nabídce vysoce kvalitní sortiment. za mimořádně nízké ceny!

Tento zlevněný produkt YUNNAN GREEN SUPERIOR - zelený od této skvělé značky Manu tea snadno naleznete v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Cena již od 393 Kč.