ZELENÝ SKOKAN – zelený čaj, 1000g

Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky... více informací »
ZELENÝ SKOKAN - zelený čaj
Značka: Manu tea
727 Kč
Ověřit dostupnost »
Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky...

Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky oblíbenosti. A taky že ano. Přičítáme to promyšlené kombinaci květu slunečnice a zklidňujícího měsíčku. Dotek s japonskou Senchou uvedl všechny složky v dokonalou harmonii. Zelenou, samozřejmě. Často hledaný produkt ZELENÝ SKOKAN – zelený čaj, 1000g máte možnost pořídit právě teď tady na stránkách v kategorii aromatizovaný zelený čaj! Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek ZELENÝ SKOKAN - zelený čaj, od skvělé a známé značky Manu tea jednoduše seženete tady a teď právě za příznivou cenu. Nyní pořídíte jen za 727 Kč.