ZLATÝ VALOUN – kvetoucí čaj, 10g

Skutečně jako malý valounek vypadá další z kvetoucích čajů. Ale nenechte se mýlit – tento nebude jen tak nehybně ležet na... více informací »
ZLATÝ VALOUN - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
96 Kč
Ověřit dostupnost »
Skutečně jako malý valounek vypadá další z kvetoucích čajů. Ale nenechte se mýlit – tento nebude jen tak nehybně ležet na...

Skutečně jako malý valounek vypadá další z kvetoucích čajů. Ale nenechte se mýlit – tento nebude jen tak nehybně ležet na dně. Jakmile přijde Zlatý valoun do kontaktu s vodou, začne se pomalu otevírat a nechá vykvést nádhernou dvoubarevnou květinu. Pomůže překonat chvíle napětí a vyčerpání a vrátí do života radost.
Hodně prodávaný kousek máte možnost dostat snadno na stránkách umístěný v sekci kvetoucí čaj. Nyní můžete získat akční kusy z naší sekce za super peníze. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus ZLATÝ VALOUN - kvetoucí od skvělého a známého výrobce Manu tea lze nakoupit u nás nyní za akční cenu. Nabídka od 96 Kč.